As-clean.com.pl - ☎ 505 381 172 lub 508 474 205 ☎ ✉ As.clean(@)wp.pl ✉ As Clean ul. Kasztanowa 35 83-021 Przejazdowo (koło Gdańska)

Pełna oferta firmy sprzątającej w Gdańsku

Tel: 505 381 172

Profesjonalna i sprawdzona firma sprzątająca - działamy na terenie Gdańska, Gdyni, Sopotu - Trójmiasto i Pruszcza Gdańskiego woj. pomorskie.
Osoby, które wykonują czynności porządkowe muszą nam przedstawić kilka ważnych czynników gwarantujących wykonanie zlecenia perfekcyjnie. Posiadając nieruchomość albo zarządzając taką na pewno mamy ograniczony czas przeznaczony na czynności porządkowe. Może to być duża ilość biur. Biurowiec to zawsze będzie spore wyzwanie, gdy chodzi o sprzątanie biur. Musimy mieć pewność, że firma działa od dawna.

Kontakt z fachowcem

Dzwonimy, więc bezpośrednio do przedstawiciela i pytamy jak duże doświadczenie mają pracownicy, którzy będą wykonywali wszystkie czynności sprzątające. Potem musimy zapytać o: środki chemiczne, odkurzacze, akcesoria pomocnicze, które będą wykorzystywane podczas wszystkich prac porządkowych. Muszą to być nowoczesne preparaty chemiczne, które będą usuwały zabrudzenia albo jakieś plamy oleiste na wykładzinie nie lub na dywanach. Na koniec musi być na gwarantowane sprzątanie biur poprzez strony internetowe razem z portfolio. Warto też zapytać jak długo działa firma w tej branży. .